O firmie

Nasza oferta to nie tylko rzetelność, jakość i profesjonalizm. Zapraszamy do współpracy.

KAMBERG Sp. z o.o.

Firma KAMBERG powstała w 2010 r., a jej fundamentem była wiedza i doświadczenie właściciela zdobyte w trakcie wcześniejszej kariery zawodowej. Za główny cel obrano rzetelną obsługę klienta i skupienie się na uzyskaniu pełnej satysfakcji inwestora. Cel ten firma osiąga poprzez wysoką jakość świadczonych usług, solidność, terminowość i profesjonalizm.

W początkowym okresie działalności skupialiśmy się na instalacjach elektrycznych, pracach z zakresu utrzymania ruchu, klimatyzacji oraz wykonywaliśmy szereg różnorodnych prac ślusarskich i spawalniczych. Ciągłe doskonalenie, zdobywanie nowych doświadczeń i uzyskanie wiarygodnej pozycji na rynku pozwoliło na szybki rozwój firmy. Działalność firmy została poszerzona o:

cięcie laserem blach, gięcie blach, śrutowanie blach oraz konstrukcji. obróbkę stali

Usługi w zakresie obróbki metali

szybko stały się głównym przedmiotem działalności firmy.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę i niezbędne zaplecze techniczne, które gwarantują zaspokojenie potrzeb naszych klientów. Nowoczesny park maszynowy, zespół specjalistów z pasją i duży potencjał logistyczny to świetne fundamenty dla efektywnej współpracy z obecnymi i przyszłymi partnerami biznesowymi.

Realizując zlecone prace pragniemy osiągnąć jak najlepsze efekty i w związku z tym proponujemy profesjonalne doradztwo i alternatywne rozwiązania. Wykorzystujemy materiały wysokiej jakości, które w połączeniu z fachowym wykonaniem pozwalają nam na udzielanie gwarancji na wykonane usługi.

Nasza oferta to nie tylko rzetelność, jakość i profesjonalizm, ale również konkurencyjne ceny, dogodne warunki płatności oraz terminowość realizacji wykonywanych usług. Dokładniejsze informacje na temat naszej oferty znajdą Państwo w poszczególnych zakresach wykonywanych prac.