GIĘCIE PRASĄ KRAWĘDZIOWĄ

KONTAKT

Gięcie prasą krawędziową

Realizujemy projekty zarówno na rynek krajowy jak i zagraniczny. W ramach kompleksowej obróbki metali świadczymy profesjonalne usługi gięcia detali i blach zarówno dla małych jak i dużych firm. Zmieniamy kształt materiału zachowując trwałość i spójność, cechy pożądane w dalszym użytkowaniu.

Nasze urządzenie to prasa krawędziowa światowego potentata w dziedzinie maszyn do obróbki metalu – firmy TRUMPF. Maszyna TruBend 8600 łączy w sobie innowacyjność techniki z precyzją i wyróżnia się wysoką dokładnością oraz dynamiką. Jest ekonomiczna i pozwala na gięcie detali ponadwymiarowych z siłą nacisku 6000kN i długością gięcia 2050-5000mm. System LCB (Laser Controlled Bending) dokonuje bezdotykowego pomiaru kąta, co umożliwia dokładne gięcie blach i eliminuje zarysowania, dzięki czemu otrzymujemy produkt wysokiej jakości, idealnie dopasowany do wyrobu końcowego.

TruBend 8600

trubend_8600

Gięcie blach prasą krawędziową przynosi szereg korzyści m.in.:

  • 100% powtarzalność kształtów obrabianych detali
  • realizację skomplikowanych zleceń
  • szybkość realizacji zleceń
  • niski koszt jednostkowy przy zleceniach wielkoseryjnych
  • optymalne wykorzystanie materiału

Realizując zlecenia dokładamy wszelkich starań , aby nasi Klienci otrzymali rzetelną, terminową usługę na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób zindywidualizowany, wykonujemy bezpłatne wyceny oraz służymy profesjonalnym doradztwem. Zlecenia są realizowane na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klienta w formacie dwg. lub dxf.
Zapraszamy do współpracy oferując krótkie terminy realizacji, konkurencyjne ceny, a w razie potrzeby możemy również zaproponować usługi w zakresie cięcia, spawania i śrutowania.

Zapraszamy do współpracy oferując najwyższą jakość, atrakcyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji.